Diskuse pod články

Předplatitelé magazínu mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Advent

   Jsou to také příhodné chvíle k činění správných předsevzetí - pro aktivity k rozvíjení partnerského vztahu, pro orientaci ke zdravému životnímu stylu, pro podporu potřebných celospolečenských změn. Je toho opravdu hodně, nad čím by se měl dnešní člověk zamýšlet a ve svém životě měnit.

   Současný globalizovaný kapitalizmus a ideologický ateizmus odpírá člověku jeho nejzákladnější právo, a to je právo na svobodu jeho ducha. Mocnými tohoto světa je obyčejný člověk promyšlenou mediální propagandou a manipulací degradován na pouhou služku pro různé hry a radovánky kapitálu. Peníze už dávno neodráží hodnoty vytvořené lidmi, ale jsou tu jen samy pro sebe a v rukou neodpovědných se stávají zdrojem trvalé hospodářské, morální a politické krize.

   Je nutno od základu budovat společnost novou, založenou na principu ne soutěže, ale spolupráce, společnost, která bude opět ctít ideály, jež dávají lidskému životu smysl, a která svým systémem správy a moci zde bude pro člověka, pro jeho všestranný rozvoj, ochranu a bezpečnost.

   Završením období Adventu jsou Vánoce, svátky Ježíšova narození. Jsou to svátky lásky a všeho nového, co se z této lásky rodí. Jsou to svátky duše, ne těla, proto nechť je prožíváte právě v tomto duchu - bez zbytečného spěchu, neustálého shánění něčeho, ale naopak s radostným pocitem, že jste svým bližním mohli darovat dobré slovo a svým dětem nenahraditelný čas. To jsou hodnoty, které nepominou.
Alois Kavan
 

Hodnocení
Aktuální hodnocení: 4,7 (13 návštěvníků)
Štítky:
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.