Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Návod k používání stránek magazínu Agape

Navigace na stránkách

Hlavní navigace obsahu stránek je umístěna na každé stránce ve vodorovném pruhu nahoře. Žlutou barvou jsou uvedeny hlavní oblasti webových stránek. Pod hlavní navigací webu je navigace obsahu stránek určených pro magazín Agape. Zde se nachází povětšinou placený obsah a informace.
Po vstupu do vybrané oblasti webu se na každé stránce začne zobrazovat místní navigace v levém fialovém sloupci. Zde jsou vyjmenovány všechny stránky, které se v dané oblasti webu nacházejí. Přechod mezi oblastmi webu je třeba udělat přes hlavní navigaci. Aktuálně zobrazená stránka/dokument je v místní navigaci zvýrazněna tučným písmem a puntíkem nalevo.
Pokud jsou stránky zanořeny pod sebou, je navíc zobrazována cesta ke stránce ještě kontextovou navigací nad hlavním nadpisem stránky.

Přístup k obsahu stránek

Obsah běžných stránek je dostupný všem návštěvníkům bez omezení. Naopak obsah určený pro předplatitele magazínu Agape je přístupný pouze ověření platného předplatného dané osoby. Stránky s obsahem magazínu běžnému návštěvníkovi zobrazují jen úvodní informace, plné znění textu je dostupné až po přihlášení předplatitele. Zda se jedná o stránku magazínu je uvedeno pod nadpisem daného dokumentu menším šedivým písmem.

Obsah pro předplatitele – přihlášení

Stránka určená pro předplatitele magazínu vyžaduje ověření platného předplatného uživatele magazínu Agape. Návštěvníci se nejprve musí zaregistrovat a poté uhradit předplatitelský poplatek. Potom již stačí, aby se při každé návštěvě stránek, před začátkem práce, přihlásili klepnutím na odkaz [Přihlásit uživatele] vpravo úplně nahoře na každé stránce. Po přihlášení se na tomto místě objeví napsané jméno přihlášeného uživatele a informace o délce jeho předplatného. Také se zde zobrazuje volba odhlásit, kterou je nutné ukončit svoji práci na počítači.
Pokud stránky neprohlížíte z vlastního počítače, je velice důležité se odhlašovat, aby se člověk, který se posadí k počítači po vás, nedostal pod vaším jménem do předplatného a vaše předplatné vám tím neodebral, neukončil nebo nenakoupil zboží vaším jménem. Více v pravidlech používání těchto stránek.
Pokud se uživatel po příchodu na stránky sám nepřihlásí, je na přihlášení dotázán při pokusu o zobrazení stránky určené pro předplatitele magazínu Agape. Po přihlášení je již přístupný kompletní obsah stránek až do ukončení práce.

Uživatelský účet

Každý registrovaný uživatel získá svůj unikátní uživatelský účet, který je chráněn heslem. Toto heslo nikomu nesdělujte, abyste zabránili zneužití tohoto účtu. Podrobnosti jsou uvedeny v pravidlech používání těchto stránek.

Založení účtu provedete na této stránce, stačí vyplnit své jméno, příjmení, emailovou adresu a nové heslo. Po registraci obdržíte e-mailem přihlašovací údaje v potvrzovacím mailu. Uživatelské jméno je vytvořeno vaší mailovou adresou, přihlašovat se tedy budete uvedením e-mailu a hesla.
Svůj účet můžete spravovat na této stránce. Správa účtu obsahuje úpravy osobních údajů, kontaktních údajů a možnost změny přístupového hesla. Také se ve svém účtu dostanete k historii objednávek uskutečněných v našem elektronickém obchodu.

Předplatitelem magazínu Agape se stane váš účet teprve poté, co objednáte a uhradíte členský příspěvek. Správce stránek pak na základě přijaté platby aktivuje vaše členství. Délka předplatného je přihlášeným uživatelům zobrazována na každé stránce vpravo nahoře.

Nakupování a elektronický obchod

Základní informace o nakupování v elektronickém obchodu Agape Brno naleznete v tomto dokumentu. Předplatitelé magazínu Agape mají automaticky slevu 10% na celý sortiment knih a nahrávek vydavatelství Agape Brno. Sleva se uplatňuje automaticky na všechny nákupy uskutečněné v elektronickém obchodu Agape po dobu platnosti předplatného.
Zde ještě doplníme, že každý kupující se musí přihlásit svým uživatelským účtem nebo si ho při potvrzování objednávky vytvořit. Postačí uvést pouze jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Registrací při nákupu v e-shopu se automaticky nestanete předplatitelem magazínu Agape.
Objednání zboží proběhne v několika krocích, kdy sdělíte dodací a fakturační adresu, způsob dopravy a platby a na konci odsouhlasíte celkovou částku. Po přijetí objednávky je obratem odesláno potvrzení na váš email spolu s informacemi o platbě a bankovním spojení. Rekapitulace se zobrazí i přímo na webové stránce. K historii svých objednávek se dostanete ve správě svého uživatelského účtu.

Diskusní fóra

Klubové diskusní fórum je určené pro výměnu názorů a diskuse mezi předplatiteli magazínu Agape. Pouze předplatitelé mohou do této diskuse přispívat, stejně tak i přístupnost k příspěvkům je možná jen pro členy.
Diskuse jsou rozděleny do několika základních oblastí (diskusní místnosti). Zde můžete zakládat nová diskusní témata = vlákna. Na každý příspěvek ve vláknech je možné odpovědět. Seznam příspěvků k danému tématu je nazýván na webovém fóru vlákno. Mazání vlastních příspěvků není povolené, neboť takto se smažou i všechny odpovědi a reakce, které jsou na něj navázány. Pokud má někdo vážný důvod svůj příspěvek smazat, napište zprávu na e-mail info@agapebrno.cz a situaci vyřešíme individuálně.
Pokud se uživatel po vstupu na stránky nepřihlásí, diskusní fórum ho samo k přihlášení vyzve ve chvíli, kdy bude chtít vložit svůj příspěvek. Jednodušší je ale přihlášení se na úvodní stránce - vpravo nahoře je drobným bílým písmem napsáno "Přihlásit uživatele".

Uživatelská podpora a pomoc

Se všemi dotazy, problémy a podněty se prosím obracejte na e-mailovou adresu info@agapebrno.cz

Ukázkové předplatné ZDARMA

Ukázkové předplatné je platné 7 dní od jeho aktivace. Aktivovat toto předplatné si mohou nově registrovaní uživatelé. Toto předplatné neumožňuje čtenářovi reagovat/odpovídat v diskuzních fórech, odesílat dotazy v poradně a sledovat diskuze pod články (mimo diskuzní fóra). Ukázkové předplatné nelze použít opakovaně.

Poslední aktualizace 6.2.2013
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.