Knihy > Starší vyprodané tituly > Češi na prahu 3. tisíciletí

Češi na prahu 3. tisíciletí

Autor: J. Staněk – J. Brzobohatá
Počet stránek: 106
Formát: A5
ISBN: 80-238-5359-7

Knihu mohou stahovat pouze členové klubu Agape.

Popis:

Zcela unikátní publikace zabývající se současnou situací u nás z duchovního nadhledu. Kniha volně navazuje na „Českou otázku 2000“, hodnotí příčiny současného stavu české společnosti, nastiňuje možnosti úspěšného řešení současné situace a podává praktický návod k utváření vlastní osobnosti každého člověka jako osobnosti duchovní.
Výklad dějů ve světě je v současnosti v moci rozumářů, scholastiků vědy, lidí bez rozvinutých mimosmyslových vnímání. Ti ona neviditelná jeviště nejen nejsou schopni vnímat, ale ukřičí každého, kdo by se tímto směrem chtěl vydat. Přípustný je pouze vědecký (hmotný) pohled; v náboženství pouze základní scholastický pohled. Důkazem této omezenosti jsou plody: Všechny zásadní vědecké předpovědi strategické povahy nevyšly. Stačí pročíst prognózy od K. Marxe až po americké futurology šedesátých až osmdesátých let. Naproti tomu intuicí (třetím okem) obdarovaný J. Verne, ve své době vysmívaný fantasta, odhadl vývoj z 95%.
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.