Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Knihy > Jak nakupovat

Jak objednat

V tuto chvíli máte tři možnosti, jak knihy (nebo i nahrávky z přednášek) objednat:

1. Nejjednodušší je způsob objednání zboží pomocí e-shopu - přímo u jednotlivých položek začnete kliknutím na tlačítko "objednat" a program vás již sám povede dál, vy jen budete vyplňovat adresu. Je to jen několik jednoduchých kroků. Platba je vždy předem - v okamžiku, kdy je částka z faktury (která Vám po objednání knih přijde e-mailem) převedena na náš účet, knihy zašleme doporučenou zásilkou.

2. Kdo toto ještě nikdy nedělal a necítí se, že by to zvládl, může jen poslat e-mailem objednávku na naši adresu info@agapebrno.cz a i takto ji vyřídíme nejpozději do týdne. Pokud si to člověk přímo nevyžádá, nepotvrzujeme zpětně příjem objednávky, ale rovnou (nebo max. do několika dnů) knihy odesíláme doporučenou zásilkou.

3. Knihy i nahrávky lze objednat telefonicky na tel. č. 775 563 052 nebo klasickým dopisem.

V případě možnosti 2. a 3. můžete knihy zboží můžete po doručení zásilky s knihami zaplatit bezhotovostním bankovním převodem, číslo účtu a variabilní symbol byste obdrželi na lístku, který je vložen do zásilky. 
Toto lze však jen v případě, že peníze budete posílat z účtu, který je veden na stejné jméno (příjmení) jako je adresát, kterému zásilka přijde. V opačném případě posílejte, prosím, peníze složenkou typu „C“ na adresu: Antonín Červený, Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno. Do kolonky „Zpráva pro adresáta“ byste napsali: Platba za zaslané knihy.
Peníze neposílejte složenkou typu „A“ přímo na účet, neboť tímto byste nám přidali spousty práce s následným vyhledáváním a zařazováním platby. Stejně tak nevkládejte peníze hotově v bance na výše uvedený účet, neboť i takto se pak na výpise nezobrazí jméno a platbu nejsme schopni zařadit.

Všechny uváděné ceny knih jsou platné jen při prodeji přímo z Agape. V knihkupectvích jsou ceny přirozeně vyšší. 

Takto objednané knihy zasíláme poštou (doporučeně), přirozeně lze se pro ně zastavit i osobně v naší provozovně (Brno, Hluboká 5) - nejlépe po telefonické domluvě na tel. 775 563 052.

 
© 1997 - 2020 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz