Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Knihy > Jak nakupovat

Jak objednat

V tuto chvíli máte tři možnosti, jak knihy (nebo i nahrávky z přednášek) objednat:

1. Nejjednodušší je způsob objednání zboží pomocí e-shopu - přímo u jednotlivých položek začnete kliknutím na tlačítko "objednat" a program vás již sám povede dál, vy jen budete vyplňovat adresu. Je to jen několik jednoduchých kroků. Platba je požadovaná předem - v okamžiku, kdy je částka z faktury (která Vám po objednání knih přijde e-mailem) převedena na náš účet, knihy zašleme doporučenou zásilkou. Nejsme klasický e-shop, proto nepoužíváme běžný postup e-shopů (veškerá oznámení o každém kroku). Pokud Vám objednané knihy nedorazí do týdne od zaplacení, urgujte tuto skutečnost na našem e-mailu.

2. Kdo toto ještě nikdy nedělal a necítí se, že by to zvládl, může jen poslat e-mailem objednávku na naši adresu info@agapebrno.cz a i takto ji vyřídíme nejpozději do týdne. Pokud si to člověk přímo nevyžádá, znovu zdůrazňujeme, že nepotvrzujeme zpětně příjem objednávky, ale rovnou (nebo max. do několika dnů) knihy odesíláme doporučenou zásilkou.

3. Knihy i nahrávky lze objednat telefonicky na tel. č. 775 563 052 nebo klasickým dopisem.

V případě možnosti 2. a 3. můžete knihy zboží můžete po doručení zásilky s knihami zaplatit bezhotovostním bankovním převodem, číslo účtu a variabilní symbol byste obdrželi na lístku, který je vložen do zásilky. 
Toto lze však jen v případě, že peníze budete posílat z účtu, který je veden na stejné jméno (příjmení) jako je adresát, kterému zásilka přijde. V opačném případě posílejte, prosím, peníze složenkou typu „C“ na adresu: Antonín Červený, Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno. Do kolonky „Zpráva pro adresáta“ byste napsali: Platba za zaslané knihy.
Peníze neposílejte složenkou typu „A“ přímo na účet, neboť tímto byste nám přidali spousty práce s následným vyhledáváním a zařazováním platby. Stejně tak nevkládejte peníze hotově v bance na výše uvedený účet, neboť i takto se pak na výpise nezobrazí jméno a platbu nejsme schopni zařadit.

4. Od března 2023 se enormně zvýšilo poštovné do zahraničí. Např zaslání 4 ks knih (1,3 kg) na Slovensko stojí 424 Kč. Z tohoto důvodu je nesmyslné zaílání knih do zahraničí, Na Slovensku máme však distributora našich knih - Partner Technic s.r.o., Bratislava - obraťte se tedy na něj.

Všechny uváděné ceny knih jsou platné jen při prodeji přímo z Agape. V knihkupectvích jsou ceny přirozeně vyšší. 

Takto objednané knihy zasíláme poštou (doporučeně), přirozeně lze se pro ně zastavit i osobně v naší provozovně (Brno, Hluboká 5) - nejlépe po telefonické domluvě na tel. 775 563 052.

 
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.