Diskuse pod články

Členové klubu Agape mají možnost diskutovat ve fóru přímo pod každým článkem. Fórum je zobrazeno pouze v případě, že je uživatel přihlášený na stránkách.

Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Zdeněk Prchlík - Bruno Groning

Bruno Groning postavil most od Boha k člověku.Každý hledající přemýšlí co to znamená ,postavil most, který satan zničil před několika tisíci lety.
Abychom pochopili tento děj, tak se musíme vrátit o hodně let zpátky. V dávných dobách kdy ještě člověk používal cit, žil v božím vedení a radil se z bytostmi přírody a hlavně s nimi spolupracoval bylo předávání boží energie zcela normální děj.
Zvrat nastal poté co člověk nadsadil rozum nad cit a tak se vzdálil od Stvořitele.Pro lidstvo nastala doba temna a protože ani bytostní nedostávali proud od duchovních lidí nastala na zemi doba upadku.
Přetrhl se řetěz který vlastně odpojil lidi od záření Stvořitele.Lépe řečeno od tkz koloběhu záření.
Za všechno neštěstí lidstva může vlastně odklonění člověka od vedení Stvořitele,Tkz Dědičný hřích.
Protože Nebeský Otec miluje lidi ,je to láska sama ,posílá na zemi hodně proroků a duchovních pomocníků.
Co se s nimi však stávalo, to shrnuje Kristus do podobenství o zlých vinařích.Samozřejmě lidé pod nadvládou rozumu. nemohli uznat ani Poselství Abdrushina ,tato kniha vlastně popisuje zákony a přehled stvoření.
Bruno Groning o Kristu mnohokrát ve svých přednáškách hovořil ,mluvil o tom že Bůh Otec ustanovil aby lidé Kristovo učení přijali do svých srdcí a následovali ho.a znal i Poselství Grálu.
V roce 1949 začíná Bruno Groning léčit na velkých shromážděních mnoha tisíců nemocných.
Když mu bylo zakázány tyto velké akce pokračuje v malém, léčí ve dně v noci a pomáhá lidem, kde se dá. Učí lidi jak správně přijímat boží sílu ,učí je jak přijít k poznání sebe sama .
Po úplném zákazu pokračuje s velkou pílí k zakládání komunit a společenství,Tyto společenství zakládá s přáteli, kteří chtějí toto Kristovo učení uvádět do praxe.
Bruno Groning nahrává své přednášky pro budoucí generace hledajících, tady nastává nejdůležitější úkol který většina přátel nepochopila nespoléhat pouze na něj, ale vlastním životem v Božím vedení a přijímáním boží síly se vypracovat na menší transformátory a společně léčit nemocné a celou MatkuZemi. Sám hovořil, že takových lidí není mnoho a je to úkol nad kterým nic krásnějšího není.
Tito lidé přivodí obrat světů.
Okolo těchto lidí budou vznikat nová společenství, budou to ale společenství svobodná,ne sekty a bude se tam chválit a uctívat Nebeský Otec.
Do těchto společenství budou lidé chodit svobodně a ne pomocí nějaké propagandy, Toto Bruno Groning nikdy nechtěl. Bůh nepotřebuje pomocí propagandy rozšiřovat okruh svých příznivců.
To je ten druhý příchod Krista, a takových lidí bude přibývat, jakmile se obnoví koloběh záření, Země rozkvete neuvěřitelnou krásou a bude zachráněna, tak jak to říkal náš přítel Bruno Groning.
Přišlo to poprvé,podruhé a přijde to i potřetí.
Bruno Gröning 04.12.58: "Nyní je to učení Kristovo, které by si měl každý člověk vzít k srdci". "Nebo si snad myslíte, že je to moje učení, které vám zde oznamuji? Ne, přátelé, je to učení Kristovo. To je to, co BŮH skrze Krista naučil člověka."
Bruno Groning.

Hodnocení
Aktuální hodnocení: 5 (8 návštěvníků)
© 1997 - 2024 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.