Nepřehlédněte

16.02.2013 | 10% sleva pro předplatitele magazínu na celý sortiment knih a nahrávek.

03.02.2013 | Z důvodu změny Klubu Agape na Magazín Agape byla aktualizována Pravidla používání služby. Předplacené členství v klubu bylo automaticky převedeno na předplatné magazínu ve stejné délce trvání.

21.11.2010 | Právě jsme zavedli novinku Kolektivního léčivého působení na člověka.

Činnost > Osobní analýza jemnohmotných těl

Osobní analýza jemnohmotných těl (OA)

„Osobní analýzu jemnohmotných těl“ provádíme od roku 1996. V roce 1995 nejprve vznikla vyprošená kresba dokonalého lidského ducha (viz meditační obrazce), poté nás napadlo nakreslit tento typ kresby i pro běžného člověka a s dokonalým lidským duchem ji srovnat. Odtud byl už ke kresbě a analýze, jakou provádíme dodnes, jen krůček. I když se kresba a doprovodný text postupně vyvíjely, charakter zůstává pořád stejný.
Původně jsme k OA dodávali jako nedílnou součást knihu „Člověk jako víceúrovňová bytost“ (vyd. 1997) a namluvenou audio kazetu k bližšímu pochopení kresby. Když jsme však v r. 2003 nechávali tisknout 2. a rozšířené vydání této knihy, mluvené slovo jsme do knihy přidali jako přílohu ke každé kapitole, a kazetu již přestali k analýzám dodávat. Kniha je součástí OA (tedy v ceně), neboť v OA je zachyceno velké množství informací, které vyžaduje hlubší studium kresby a jejího textu, a bez podobné "příručky" by to ani nešlo.
Ke kresbě je také vytištěn několikastránkový text, který je spíše jen návodem k tomu, jak knihu s kresbou správně studovat.
Upozorňujeme, že jedno přečtení textu a knihy nestačí na to, aby se člověk dostal do podstaty analýzy. Ze zkušenosti a reakcí klientů víme, že teprve až několikáté prostudování všech dodaných materiálů odkryje její hloubku a veškeré informace, které jsou zde uloženy.
OA je vhodné po nějakém čase zopakovat, neboť srovnáním kreseb snadno zjistíte, jestli, nebo jak jste pokročili na své duchovní cestě. Ideální je období asi jednoho roku, ovšem jen za předpokladu Vašeho vědomého duchovního vývoje.
 
Automatická kresba duchovního a duševního těla člověka obsahuje:
 • napojení k Prapodstatě – k Bohu
 • dodržování vesmírných – karmických zákonů
 • napojení k astrálním a vesmírným zdrojům, sférám strukturám a bytostem
 • energetický stav čaker
 • energetické a informační zdroje
 • vyhodnocení základních životních a přírodních energií, řádu lidských hodnot a mezilidských vztahů
Výsledky OA by měly být cenným vodítkem na cestě duševního a duchovního vývoje člověka tak, aby se mu otevřelo hlubší poznání skrytých skutečností. Vše, co uvádíme v OA, může mít veliký vliv na vědomé poznání vlastní osobnosti včetně možných duševních a duchovních příčin nemocí při porušování karmických zákonů.
Pokud někdo čeká zcela konkrétní informace spadající spíše do oblasti výkladu karet, práce astrologů, jasnovidců nebo kondiciogramů, mohl by se cítit zklamán, a proto by si ani neměl nechávat zhotovovat tento typ analýz. Jistě, i v OA jsou konkrétní informace uvedeny, jsou však podány tak, aby nebylo potlačeno „vnitřní JÁ“ každého člověka při jeho myšlení a rozhodování. Pokud bychom tyto informace přímo uvedli, popírali bychom vlastně vše, co v našich knihách píšeme - tj. svobodnou volbu lidského ducha při poznávání svého „JÁ“.
Pro ty, kteří se tomu otevřou, je kresba OA silným energetickým zářičem, který dokáže OTEVÍRAT, PROPOJOVAT, DOPLŇOVAT a POMÁHAT V RYCHLEJŠÍM DUCHOVNÍM VÝVOJI A RŮSTU.

Kresbu provádí Dr. Jana Brzobohatá, text vyhodnocuje na jejím podkladě ing. Antonín Červený.


Vzhledem k velké obsáhlosti analýzy zde neuvádíme celou ukázku OA, ale jen vzorovou kresbu člověka, u kterého je vidět, že jde duchovní cestou a na svém duchovním vývoji vědomě pracuje a pak i obecný popis kresby vysvětlující význam některých symbolů automatické kresby. 
Ukázka vypracované OA

OA si můžete písemně (doporučeným dopisem) objednat na naší adrese Agape Brno, Hluboká 5, 639 00 Brno, nebo elektronicky na info@agapebrno.cz
Analýza se vyhotovuje vždy bez přítomnosti člověka (jen na základě zaslaných údajů), tzn. že není možné se na její zhotovení osobně objednávat. Osobní objednávky jsou možné pouze v rámci konzultace (po prostudování analýzy), resp. TČM.

Do objednávky, prosím, napište tyto údaje:
 • Jméno a příjmení
 • U vdané ženy příjmení za svobodna
 • Datum narození
 • Barva očí
 • Několika větami důvod zhotovení analýzy, popř. i prameny, které ovlivnily Váš duchovní vývoj
 • Uveďte, zda je o první nebo opakovanou analýzu
 • Přesná adresa včetně PSČ, (telefon) - resp. zasílací adresa
 • Datum
 • Podpis (popř. fotografie jako důležitý energo-informační zdroj). Lze zaslat i elektronickou cestou jako příloha e-mailu.
Cena OA je 950,- Kč (+ 60,- Kč poštovné). Pokud nemáte internetové bankovnictví, k objednávce můžete přiložit doklad o zaplacení (pošt. poukázku). (V tomto případě napište adresu v pořadí: Antonín Červený, Agape Brno, Hluboká 83/5, 639 00 Brno.)
Jestliže budete chtít platit převodem na účet, nemusíte platit peníze předem, ale napište tuto skutečnost do objednávky a my Vám k vyhotovené analýze napíšeme číslo účtu a variabilní symbol, na který pak peníze pošlete. 
Jestliže si necháváte dělat opakovanou analýzu a máte již knihu "Člověk jako víceúrovňová bytost" (která je součástí OA) a znovu ji už nechcete, analýza bez této knihy stojí 900 Kč. Při objednávání tuto skutečnost uveďte, v opačném případě bude zaslána analýza i s knihou.
Pokud by si někdo chtěl nechat vyhotovit OA při narození, tuto pak dodáváme bez průvodního textu. (V tomto případě je bezpředmětný a vše si lze dohledat podle knihy ČVB.) Cena 750 Kč.

Příjem objednávky nepotvrzujeme - analýzu ale vyhotovujeme nejpozději do 14 dnů, pokud v tomto termínu nepřijde, ověřte si tel. nebo e-mailem, zda se objednávka neztratila.

Analýzy vyhotovujeme i na Slovensko, platbu poukazujte v tomto případě na eurový účet u Fio banky. Do info pro příjemce pak napište své tel. číslo - je to jen pro případ nejasností ohledně zaslané částky. Cena 38 EUR + 3–5 EUR poštovné podle váhy zásilky. (Vyšší poštovné je u analýzy i s knihou, tj. u 1. analýzy.)

Od 20.2.2022 až do odvolání prosíme neobjednávat si analýzy z důvodu zranění ruky dr. Brzobohaté.
© 1997 - 2022 Agape Brno
všechna práva vyhrazena
předplatné magazínu | vydavatelství | mapa stránek | kontakt
Hluboká 5, 639 00 Brno | tel.: 775 563 052 | info@agapebrno.cz
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.